Юлія Скрипаль була госпіталізована в критичному стані з діагнозом - отруєння невідомою нервово-паралітичним речовиною. Але тепер її життю вже ніщо не загрожує.

Колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль потрапив у лікарню разом з дочкою після отруєння, ймовірно, бойовою хімічною речовиною "Новачок" в англійському місті Солсбері. Цей інцидент міг бути помстою колишніх колег Сергія, або ж цілеспрямованою акцією, спланованою вищим російським керівництвом.

Стан дочки Скрипаля недавно почало поліпшуватися - можливо, вона отримала меншу дозу отрути, ніж батько.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" глава Міністерства оборони США впевнений в тому, що відповідальність за отруєння Сергія Скрипаля і його дочки повинен нести безпосередньо Володимир Путін. Джейм Меттис також упевнений в тому, що РФ намагається зруйнувати єдність серед країн західного альянсу, вбити клин між ними.

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Проросійський телеведучий Володимир Познер робить вигляд, що йому нічого не зрозуміло у справі Скрипаля

Один із способів впливу Росії на західні держави - спроби незаконних втручань у процес демократичних виборів в цих країнах. Крім того, Мэттис впевнений, що Росія застосувала бойова отруйна речовина на практиці - і це перший подібний випадок, починаючи з Другої світової війни.

Нагадаємо також, що отруєння Скрипаля викликала бурхливий резонанс у світі, і спричинило за собою висилку безлічі російських дипломатів з посольств та консульств ряду країн - у тому числі, і України.