За час російської агресії на Донбасі загинули 11 тисяч українців.

Про це український лідер Петро Порошенко розповів під час спільної заяви з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, яка відбулася в п'ятницю, 21 липня.

"За всі дні агресії 11 тисяч українців віддали свої життя, не розділяючи військових, цивільних", - сказав він.

Порошенко додав, що за останні два дні сили АТО втратили вісьмох захисників. Проросійські бойовики продовжують зривати "хлібне перемир'я".

Популярні новини зараз
ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає Рф готує новий масований удар по Україні: по яких регіонах битиме Після дрібних банкнот візьмуться за великі: які гривні вилучать з обігу Без світла сидітимемо годинами: українцям знову повертають графіки відключень
Показати ще

До речі, у червні 2014 року український президент обіцяв за два тижні закінчити АТО та повністю розгромити терористів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", за минулу добу українські захисники зафіксували 29 обстрілів бойовиків на Донбасі.