Український журналіст Роман Сущенко, якого незаконно утримує Кремль в російському СІЗО, вперше за вісім місяців зміг поговорити по телефону зі своїм батьком Володимиром.

Про це повідомила його сім'я, передає "Укрінформ".

"Розмова тривала 10 хвилин. Нарешті вдалося почути рідний голос і упевнитися, що з ним все добре. Коротко поговорили про його стан, він передає всім великий привіт і дякує за підтримку", – розповів батько Сущенка.

В'язень Кремля відправив своїй сім'ї 20 листів за останній час, але жоден з них так і не дійшов до адресатів. За словами Володимира, його син читає, малює і намагається стежити за новинами.

Роман сподівається повернутися додому найближчим часом. Сущенко старший розповів синові про флешмоб в підтримку журналіста, який охопив весь світ 29 травня. Адміністрація в'язниці в цей момент перервала розмову на 30 секунд.

Популярні новини зараз

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

Маленькому янголятку терміново потрібен укол за 70 мільйонів, мама благає про допомогу: "Марійка хоче жити"

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Показати ще

За словами Володимира Сущенка, 30 травня, виповнилося рівно вісім місяців з моменту затримання. Розмова сина і батька була "ніби ковтком свіжого повітря з рідної України".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Сущенка затримали в Москві 30 вересня минулого року за підозрою в шпигунстві.

26 квітня поточного року Лефортовський суд продовжив арешт журналіста до 30 червня. Фейгін повідомив, що готує оскарження на рішення правового органу, розгляд якого відбувся 18 травня. Однак, по завершенню засідання, суд постановив продовжити арешт.