Директорат викопних видів палива Міністерства енергетики та вугільної промисловості очолив Максим Федотов - екс-директор фірми-засновника ТОВ "Танталіт", через якого Янукович приватизував резиденцію Межигір'я.

Про це в Facebook повідомив енергоексперт, колишній член Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг Андрій Герус.

За його словами, при цьому чиновника призначили на посаду в результаті публічного, прозорого, європейського конкурсу із залученням громадськості.
Експерт пояснив, що Федотов є колишнім директором, екс-співзасновником Асоціації "Донбаський розрахунково-фінансовий центр" і екс-директором фірми-засновника ТОВ "Танталіт".

"Через нього виводили в потрібну власність Межигір'я", - підкреслив він.

Герус зазначив, що в ході європейського конкурсу обманним шляхом до конкурсної комісії були втягнуті окремі представники громадськості.
"Їх же потім обдурили і вдруге - пообіцяли скасувати і переоголосити конкурс, але звичайно, не переоголосили", - написав він.

"Отже, Максим Федотов, новий генеральний директор директорату Міненерго буде отримувати підвищену зарплату 50 тис грн на місяць і буде служити символом і прикладом успішних європейських реформ в українській енергетиці", - додав Герус.

Як повідомляв портал "Знай.ua", резиденція "Межигір'я", в якій раніше жив президент-втікач Віктор Янукович, повернулося в державну власність.