Сюмар тисне на ЗМІ, щоб вони припинили висвітлювати суд проти неї

поділитись
На 30 травня призначено судове засідання за фактом втручання в діяльність правоохоронних органів

Голова Комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар «обурена тим, що журналісти висвітлюють інформацію про поданий проти неї депутатом Німченко позові про перевищення службових повноважень та втручання в роботу правоохоронців. Про це голова комітету написала на своїй сторінці в Facebook.

«Вперто доносять теза про те, що голова комітету має право ставити запитання правоохоронців про швидкому розслідуванні перешкоджання журналістам робити свою роботу», — заявила Вона.

Звертаючись до генерального продюсера NewsOne Василю Голованову, голова Комітету з питань свободи слова ображено написала наступне:

«Цікаво, якщо б це стосувалося не Михайла Ткача, а каналу NewsOne, такі питання на комітеті до МВС і прокуратурі теж викликали б таке освітлення? Я розумію, що влада власників давно тяжіє не лише над журналістською солідарністю, але і над здоровою логікою...».

Нагадаємо, що на 30 травня призначено судове засідання за фактом втручання Вікторії Сюмар, голови Комітету зі свободи слова, у діяльність правоохоронних органів, позов подав народний депутат Василь Німченко.

Коментуючи дану подію, народний депутат Василь Німченко сказав, що в позові вимагає припинити протизаконні дії Вікторії Сюмар, яка, відкрито вимагала від правоохоронців вчиняти певні слідчі дії і досягати бажаного Сюмар результату розслідування.

Голова Нацради з телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко в прямому ефірі телеканалу «5 канал» заявив, що буде чинити адміністративний тиск на телеканал NewsOne і домагатися закриття.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Сюмар, суд, преса
Вибір редакції, Попкорн
25.05.2018
Володимир Путін заявив, що не має наміру займати посаду президента РФ більше двох термінів поспіль
0
0
04:08 26.05.2018
"Золото нації, справжня її еліта і нерозмінний депозит"
0
0
22:51 25.05.2018
Про зняття недоторканності говорили тисячу разів, і голоси в парламентарів для цього є
0
0
22:39 25.05.2018
Президент США Доналд Трамп вважає можливою зустріч із лідером Північної Кореї Кім Чен Ином на саміті 12 червня
0
0
21:20 25.05.2018