Тарута оцінив реальні шанси України на вступ до НАТО

поділитись
Це використовують ті політичні сили, які не здатні показати ефективну економічну модель розвитку держави

Українські політики спекулюють на питаннях вступу нашої держави до Євросоюзу та НАТО, не маючи для цього об’єктивних приводів.

Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута, в ефірі телеканалу «Україна».

«В Україні необхідно піднімати стандарти армії, а також економічні стандарти, проте робити це потрібно, враховуючи настрій суспільства. Соціологія показує, що тільки 43% українців виступає за вступ в НАТО і 52%, тобто, близько половини за вступ до Євросоюзу. Тому, перш ніж виносити це питання в політичний контекст потрібно все-таки розуміти настрій суспільства», – заявив Сергій Тарута.

Народний депутат також зазначив, розмови про вступ України в НАТО і Євросоюз в даний момент використовують ті політичні сили, які не здатні показати ефективну економічну модель розвитку держави.

«Сьогодні я, як і партія «ОСНОВА» пропонуємо сконцентруватися на тому, що об’єднає нашу країну, буде забезпечувати компроміс і зможе реально змінити ситуацію. І НАТО і Євросоюз сказали про те, що ми не бачимо Україну членом своїх організацій. І сьогодні піднімати дані питання – це чистий популізм і початок передвиборної кампанії. Ті політичні сили і лідери, які не можуть показати економічну модель розвитку нашої країни і просто не знають, як домогтися гідного життя кожної людини – починають на таких питаннях спекулювати», – констатував Сергій Тарута.

Дивіться: Сергій Тарута про вступ до НАТО

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент України Петро Порошенко запропонував до Верховної Ради, згідно з яким пропонується зупинити дію окремих положень в договорі про дружбу з Російською Федерацією.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Сергій Тарута, партія Основа, Україна в НАТО
Не встигли нардепи підтримати ідею, як північні сусіди вже влаштували істерику
0
0
13:52 19.04.2018
Леді "Ю" і політичний камінг-аут
0
0
13:40 19.04.2018
На його думку, другим кроком має стати відновлення торговельно-економічного співробітництва з РФ
0
0
13:17 19.04.2018
Зараз, на жаль, навіть пенсіонери їдуть за кордон на заробітки
0
0
13:03 19.04.2018
Потрапили в рейтинг також фігуранти скандалів, як, наприклад, Надія Савченко, або політики, що запам'яталися гучними політичними заявами, як наприклад Юрій Луценко
0
0
12:21 19.04.2018