Щоб зберегти промисловий потенціал Донбасу Україна повинна припинити економічні блокади і розробити швидкий план інтеграції економіки тимчасово окупованого регіону

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в рамках дискусії «Повернення окупованих територій Донбасу. Український план», яка проводиться спільно тижневиком «Дзеркало тижня» і Українською школою політичних досліджень.

«Коли я говорив, що хочу створювати найсучасніші заводи в світі, мені говорили що на це знадобиться 5-10 років. Я робив це за два роки. Тому що світ дуже швидко змінюється. Подивіться на Емпайр-стейт-білдінг в Нью-Йорку, таку будівлю побудували в 1933 році за рекордні терміни. Це говорить про те, що все можливо при правильному плануванні, стратегії і професійній команді», – заявив Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» також зазначив, що Україні потрібно якнайшвидше виробити план інтеграції економіки тимчасово окупованої частини Донбасу для того, щоб після повернення цих територій до складу нашої держави, на них залишилася функціонуюча промисловість.

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

«Тому я кажу, що не можна чекати. Україна не має цих 5-10 років очікування в економіці, потрібно діяти зараз. Нам необхідно виробити план інтеграції економіки тимчасово окупованої частині Донбасу в Україну. Тому що, якщо сьогоднішня ситуація із блокадами триватиме, то на підприємствах Донбасу працювати буде нікому. Ми знаємо, що вже кращі фахівці з окупованих територій їдуть в Росію, дехто в Україну, але сам регіон від цього втрачає свою промисловість», – резюмував Сергій Тарута.