Сьогодні, 31 травня, стало відомо, що міністр Мінінформполітики Юрій Стець подав у відставку зі свого поста. Згідно з інформацією міністерства, зараз Стець знаходиться на лікарняному і виконувати обов’язки міністра буде його заступник Еміне Джапарова.

Подробиці біографії тимчасово виконуючого обов’язки міністра інформаційної політики зібрала Politeka.

Еміне Джапаровій 34 роки, вона кримська татарка і за освітою політолог. Еміне, закінчивши Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (2000-2006 рр.), отримала дипломи «політолог-міжнародник» і перекладача англійської мови з відзнакою.

У 2005 р. Джапарова брала участь у програмі Державного департаменту США «International Visitor Leadership Program» і програмі «Молодіжна Альтернатива», пройшла стажування в Секретаріаті першого заступника голови спікера Верховної Ради. З 2008-г. брала участь у навчальній програмі для дипломатів при Інституті міжнародних відносин Клінгендаль (Нідерланди).

Трудовий стаж Джапарової почався в 2002 році, коли вона на громадських засадах працювала помічником з питань національних меншин в службі Першого віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

З березня 2008 до січня 2010 працювала аташе з посади третього секретаря відділу соціально-гуманітарних питань Департаменту культурного та гуманітарного співробітництва МЗС України.

З 2011 року почала займатися журналістикою. До 2014 працювала ведучою та автором програм на кримському телеканалі АТР. З лютого 2014 працювала журналістом «Радіо Свобода». З жовтня 2015 по квітень 2016 перебувала на посаді радника Міністра інформаційної політики з питань інформаційної політики щодо Криму.

20 квітня 2016 призначена на посаду Першого заступника Міністра інформаційної політики України.

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр інформаційної політики Юрій Стець подав заяву про звільнення - міністерська посада похитнула здоров'я чиновника.