Сьогодні вночі, 3 листопада, за невідомих обставин вбили главу фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Сєвєродонецької міської ради, радника мера Сергія Самарського.Про це розповіла речник Головного управління Нацполіціі в Луганській області Тетяна Погукай. "Так, його вбили, подробиці пізніше", - заявила вона.

Глава Луганської обдержадміністрацій Юрій Гарбуз трохи пізніше зазначив у себе в Facebook: "Вчора ввечері було убито главу фракції БПП Солідарність Сєвєродонецької міської ради, громадського діяча Сергія Самарського. Зараз тривають невідкладні слідчі дії".

Останній пост Сергія Самарського в Facebook було опубліковано 1 листопада "Шановні депутати від сєверодонецького оппоблока. 2 листопада о 13:00 знову скликана сесія. Вона буде скликатися щодня до тих пір поки або ви зберетеся, щоб прийняти важливі питання, або ваші обранці винесуть вас з ваших місць дислокації. Прошу прийти і взяти участь в житті міста".

Самарський часто критикував дії депутата Сєвєродонецької міськради від Оппоблока Ігоря Буткова, який блокував засідання сесій, а декілька разів намагався зняти з посади градоначальника.Кілька днів тому Самарський писав у себе на сторінці: "В лігві" руського міра" вирішували питання про відкликання депутатів і мера в Сєвєродонецьку. 28 жовтня нібито відбулися збори городян, які вирішили відкликати мера Казакова та деяких депутатів міської ради. Про це пише Олексій Свєтіков - рупор оппоблока і особисто Ігоря Буткова. При цьому, зі слів того ж "рупора", зліт відбувся з другої спроби".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на Днбассе бойовики вбили більше двох сотень дітей.