Ассоциации у Польщі, що представляють інтереси українських емігрантів, вказують на зниження державної підтримки.

Про це пише Le Monde.

Мирослава Керик, керівниця "Українського дому", заявила, що її організація опинилася під ударом політики ультраконсервативного уряду партії "Право і справедливість" (ПіС).

"Міністерство внутрішніх справ ліквідувало конкурси щодо фінансування проектів, пов'язаних з інтеграцією меншин, і уряд відмовився від виділених для цієї мети грошів ЄС, від яких ми сильно залежимо. Це побічний удар, завданий міграційною кризою з Півдня", – констатує фахівець.

Керик розповідає, "Український дім" змушений боротися за своє виживання.

Популярні новини зараз

Вітання на День Андрія у віршах, прозі та СМС

Для українських пенсіонерів відкриють "особистий кабінет" та перерахують виплати: як це працюватиме

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Як зауважує видання, у Польщі зараз період повної зайнятості, й економічне зростання коливається в межах 4%. Незважаючи на приплив українських заробітчан, країна страждає від нестачі робочої сили, що оцінюється в 1 мільйон робочих місць, головним чином, серед малокваліфікованих спеціальностей.

Знай.uа нагадує, що польська влада передумала будувати захисну стіну від диких кабанів на східному кордоні країни. Відомо, що польські чиновники визнали цей проект неефективним.

Про це розповів міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановській.

За словами міністра, Європейське агентство безпеки харчової продукції (EFSA) прийшло до висновку, що побудова паркану буде неефективною, тому не буде вкладати кошти в цей проект.

Також нагадаємо, якщо ви не хочете відчути себе героєм фільму "28 днів потому", який гуляє порожніми вулицями міста, не плануйте свою поїздку до Польщі на тієї годину, коли місцеві жителі відзначають церковні свята. У ці дні поляки воліють відвідувати костьол і і проводити час з ' єю.

Це стосується і працівників магазинів, кафе, ресторанів і навіть музеїв. Туристу в такі дні в Польщі, швидше за все, доведеться посумувати.

Тім годиною, у Чехії двоє заробітчан із Закарпаття опинилися під завалами двоповерхової будівлі, яка впала в центрі столиці.

Про це повідомляє "Голос Карпат".

Інцидент стався на вулиці Мікуландска.