Трамп і Путін зустрінуться: стало відомо, де і коли

поділитись
Президенти Америки і Росії можуть зустрітися один з одним вже в наступному місяці

Лідер США Дональд Трамп може зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним вже в липні в Європі. Про це повідомив близький до адміністрації Трампа.

Зустріч, за запевненнями джерел, може відбутися до саміту НАТО в Брюсселі 11 липня або після візиту Трампа у Великобританії 13 липня. Дану інформацію поки що не коментують у Білому домі, однак вона вже викликала стурбованість в Британії.

Джерела видання The Times повідомляють, що британських політиків лякає перспектива того, що зустріч відбудеться до саміту НАТО, і це може негативно вплинути на прихильність Трампа Альянсу і на наступний візит до Британії 13 липня.

Росія і США опрацьовують можливість зустрічі Дональда Трампа і Володимира Путіна. Ймовірною майданчиком для зустрічі може стати Австрія. Про це повідомляв раніше джерело в ЄС. Про це розповів старший директор по Європі і Росії в Раді національної безпеки при Білому домі Річард Хукер.

"Обидві сторони вивчають можливість зустрічі. Я не думаю, що вже прийняті якісь рішення або опрацьовані деталі, проте обидві сторони вивчають можливість спробувати це зробити", – прокоментував Хукер.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом обіцяв знищити полігон, на якму раніше проводили випробування рідинних ракетних двигунів "Сохе".

Так, Трамп після зустрічі в Сінгапурі 12 червня заявив, що, за словами Кім Чен Ина, КНДР знищить головні майданчики з випробування ракетних двигунів.

Як повідомляється, в КНДР майданчик Сохе використовували для проведення тестів рідинних двигунів для своїх балістичних ракет великої дальності.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Трамп, Путін, зустріч, дата
"У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом"
0
0
13:54 21.07.2018
До того ж, депутат вважає, що сутички біля антикорупційних органів відбуваються неспроста
0
0
10:15 21.07.2018
Американський президент заявив про готовність багаторазово збільшити мита
0
0
05:19 21.07.2018
Невеликі паркани на коротких ділянках можуть ефективно запобігати переміщенню диких звірів
0
0
03:18 21.07.2018
Відповідні структури Міністерства оборони США вже почали процедури укладання контрактів на поставку військової техніки
0
0
02:34 21.07.2018