Лідер США Дональд Трамп може зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним вже в липні в Європі. Про це повідомив близький до адміністрації Трампа.

Зустріч, за запевненнями джерел, може відбутися до саміту НАТО в Брюсселі 11 липня або після візиту Трампа у Великобританії 13 липня. Дану інформацію поки що не коментують у Білому домі, однак вона вже викликала стурбованість в Британії.

Джерела видання The Times повідомляють, що британських політиків лякає перспектива того, що зустріч відбудеться до саміту НАТО, і це може негативно вплинути на прихильність Трампа Альянсу і на наступний візит до Британії 13 липня.

Росія і США опрацьовують можливість зустрічі Дональда Трампа і Володимира Путіна. Ймовірною майданчиком для зустрічі може стати Австрія. Про це повідомляв раніше джерело в ЄС. Про це розповів старший директор по Європі і Росії в Раді національної безпеки при Білому домі Річард Хукер.

"Обидві сторони вивчають можливість зустрічі. Я не думаю, що вже прийняті якісь рішення або опрацьовані деталі, проте обидві сторони вивчають можливість спробувати це зробити", – прокоментував Хукер.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом обіцяв знищити полігон, на якму раніше проводили випробування рідинних ракетних двигунів "Сохе".

Так, Трамп після зустрічі в Сінгапурі 12 червня заявив, що, за словами Кім Чен Ина, КНДР знищить головні майданчики з випробування ракетних двигунів.

Як повідомляється, в КНДР майданчик Сохе використовували для проведення тестів рідинних двигунів для своїх балістичних ракет великої дальності.