Президент США Дональд Трамп здивував увесь світ своєю експресивною поведінкою. Так, під час переговорів у ході саміту G7 він демонстративно кинув дві цукерки Starburst канцлеру Німеччини Ангелі Меркель через розбіжності з питань торгової політики і повернення Росії в G8.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це в ефірі каналу CBS News розповів американський політолог, голова Eurasia Group Ян Бреммер. Зокрема, він описав химерний інцидент, що трапився ближче до кінця саміту.
Меркель і прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо разом з кількома союзниками спробували "натиснути" на Трампа, щоб він підписав підсумкове комюніке саміту.
Трампу в свою чергу це було явно не до вподоби.
"Зрештою, він погодився, сказав, що підпише це. І в цей момент він підвівся, засунув руку в кишеню свого піджака, вийняв звідти дві цукерки Starburst, кинув їх на стіл і сказав Меркель: "Ось, Ангела. Не кажи, що я ніколи нічого тобі не даю", – розповів Бреммер.
Пізніше, за даними зарубіжних ЗМІ, Трамп відкликав схвалення тексту.
Нагадаємо, нещодавно американський президент Дональд Трамп публічно заявив: злочинність в Німеччині нібито значно зросла в останні роки, і причина тому – масовий наплив біженців."Жителі Німеччини виступають проти власного уряду, в той час як міграція розхитує і без того хитку коаліцію в Берліні. Злочинність у Німеччині зросла. У всій Європі допущена велика помилка - прийняття мільйонів людей, які жорстко і великою мірою змінили її культуру", - написав він у Twitter 18 червня.
Але, як виявилося, припущення лідера США не мають під собою достатніх підстав. Експерт з питань зовнішньої політики фракції ХДС/ХСС у бундестазі Юрґен Хардт стверджує: Трамп просто не володіє об'єктивними даними в цій сфері.
Згідно з інформацією МВС, у 2017 році в Німеччині зафіксований найнижчий рівень кримінальних злочинів за 25 років, хоча раніше Трамп заявив про зростання злочинності у ФРН саме через великий приплив біженців.
Як повідомляв портал "Знай.uа", Сполучені Штати офіційно оголосили про вихід з Ради Організації Об'єднаних Націй з прав людини.
Про це заявила постійний представник США при Всесвітній організації Ніккі Хейлі.
За словами постпреда, причиною виходу стало те, що вимоги Сполучених Штатів ніхто не бере до уваги, а діяльність ООН називають лицемірними і корисливими.
"США офіційно виходять з Ради ООН з прав людини. При цьому я хочу прояснити, що цей крок не є відхиленням від зобов'язань в області прав людини", - сказала Н.Хейлі журналістам в ході прес-конференції в Держдепартаменті.