Уряд України так і не прозвітував, на що витрачалися величезні транші МВФ, проте зараз хоче підвищити ціни на газ для населення, аби отримати черговий кредит.

Таку думку висловив народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов

Зазначимо, що вартість газу для простих українців буде підвищена Кабінетом міністрів вже 1 жовтня 2018 року. Відповідне рішення було затверджено 29 серпня. Таким чином, чиновники затвердили продовження спеціальних зобов’язань НАК "Нафтогаз" на продаж блакитного палива за зниженими цінами для потреб українців до 01.10.2018 р.

Проте Сергій Шахов зазначає, що вимога встановити в Україні ринкову ціну на газ не відповідає сучасним реаліям.

"Якби у населення були гроші для сплати за цей газ, нормальні зарплати і нормальні пенсії, тоді можна було б і говорити про європейські ціни на газ. Коли сьогодні люди знаходяться в рабстві, коли дітям вже немає за що купити цукерок або бабусі немає за що купити ліки, то це практично геноцид українського народу", – зазначив політик.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

За словами Шахова, черговий кредит МВФ лише збільшить борги українців.

"Те, що сьогодні уряд бігає до МВФ практично з протягнутою рукою – це зрада України. І не українського простого народу, а саме України, тому що вони сьогодні заганяють у борги кожну людину. І ви, і ті, хто ще не народилися, вже винні вже 1900 доларів. І вони не думають, що вони сьогодні роблять. Вони всі могли би припинити сьогодні контрабанду вугілля з Росії і дати на гора Україні наповнення бюджету на десяток мільярдів доларів і погасити борги частково МВФ", – зазначив політик.

Шахов додав, що Кабмін "повинен був стати на коліна практично" і разом з парламентом вимагати від МВФ закінчити репарації і зробити реструктуризацію боргу.

"Треба негайно розпустити Кабмін, який так і не дав звіту за 2,5 роки і де вони поділи мільярди від МВФ", – вважає політик.

Нагадаємо, Меркель збирається приїхати в Україну.

Як повідомляв Знай.ua, у Путіна з'явився несподіваний союзник в ООН.

Також Знай.ua писав, окружний суд Амстердама наклав за позовом НАК "Нафтогаз України" арешт на акції компанії оператора газопроводу "Блакитний потік - Блю Стрім Пайплайн".