Туск намацав "руку Путіна" в Європі

поділитись
Дональд Туск зробив гучну публічну заяву і назвав ім'я лідера пропутінського політичного табору в Європі

Президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що один з європейських лідерів підіграє Росії. Він упевнений, що лідер правлячої партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качинський єдиний з Путіним. Про це він заявив в одному з інтерв'ю.

"Той, хто послаблює Євросоюз чи розраховує на його крах, об'єктивно кажучи, підіграє Росії. Ймовірно, несподівано для самого себе Качинський став одним з лідерів пропутінського політичного табору в Європі", - переконаний Туск.

Президент Євроради стверджує, що Качинському "має бути стыно до кінця життя" за те, що Польща є єдиним з усіх держав ЄС, яке не підтримало кандидатуру Туска на посаду голови.

На гучну заяву Туска надійшла негайна відповідь. Прес-секретар партії "Право і справедливість" Беата Мазурек заявляє, що лідер пропутінського табору вже не займає пост прем'єра.

"Коли він протягом 7 років перебував у владі, то не вирішив проблем інвалідів, наркотиків і багатьох інших", - заявила Мазурек.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" посол Польщі в Україні Ян Пєкло високо оцінює хід децентралізації в Україні і переконаний, що курс офіційного Києва гарантує в майбутньому європейську та євроатлантичну інтеграцію.

"Ми розуміємо, що попереду ще багато роботи, однак обраний Україною напрямок забезпечує те, що Україна стане членом Євросоюзу і НАТО... Ми із задоволенням констатуємо прогрес у питанні децентралізації", - сказав він на презентації звіту Організації економічного співробітництва і розвитку за темпами впровадження децентралізації в Україні в п'ятницю в Києві.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Туск, Польща, Путін
"У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом"
0
0
13:54 21.07.2018
До того ж, депутат вважає, що сутички біля антикорупційних органів відбуваються неспроста
0
0
10:15 21.07.2018
Американський президент заявив про готовність багаторазово збільшити мита
0
0
05:19 21.07.2018
Невеликі паркани на коротких ділянках можуть ефективно запобігати переміщенню диких звірів
0
0
03:18 21.07.2018
Відповідні структури Міністерства оборони США вже почали процедури укладання контрактів на поставку військової техніки
0
0
02:34 21.07.2018