Під час зустрічі лідера США Дональда Трампа та президента РФ Володимира Путіна американські лобісти Юлії Тимошенко намагалися організувати присутність лідера української партії "Батьківщина".

Тимошенко на переговорах Трампа з Путіним

У якості доказу оприлюднено лист, зареєстрований на початку цього місяця у в Департаменті юстиції США. У документі лобіст Боб Лівінгстон, що представляє компанію The Livingstone Group, зазначає, що Тимошенко мала намір відвідати Вашингтон всередині липня, щоб обговорити "покращення зв’язків між США та Україною".

Згадується також російська агресія проти України, анексія Криму та питання безпеки в економіці. Автор тексту зазначає: захист від зовнішнього політичного впливу критично важливий для закріплення незалежності України. Лівінгстон також пише, що Тимошенко готова прибути на зустріч Трампа та Путіна, "якщо це буде корисним".

Популярні новини зараз
Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія" В Україні водіїв авто без техогляду почали арештовувати: що можна просити в суді Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Згодом виявилося: замовник послуг The Livingstone Group - компанія Innovative Technology & Business Consulting, контракт від якої підписував містер Сергій Красницький. Згідно з умовами річного контракту, клієнт виплачує The Livingstone Group $50 тис. на місяць. у дипломатичних колах, такий лист міг бути направлений лише в Білий дім, який наразі курує всі питання, що стосуються зв’язків з Росією, а лобісти вже могли "продати" клієнту кого завгодно як впливового співробітника, який міг би вирішити їхні питання.

Сама Тимошенко стверджує, що люди, котрі нібито виступають від її імені і підписують контракти, їй взагалі невідомі:

"Ми будемо шукати цих людей, будемо спростовувати цю інформацію, і будемо вимагати, щоб вони також її спростували. Ніяких контрактів ми не підписували. Це спецоперація з моєї дискредитації, бо інформація не відповідає дійсності. Розцінюю це як фальшивку", - запевнила лідер "БЮТ".

Втім, це вже далеко не перший приклад американського лобізму, де фігурує прізвище політика. В Адміністрації президента прискіпливо підрахували, що лідер опозиційної партії за вісім років начебто витратила на американських лобістів майже $3 млн. Раніше Тимошенко неохоче коментувала подібні контакти, хоча, за великим рахунком, в просуванні політиком такого рівня своїх інтересів за кордоном немає нічого кримінального.

Дивіться: зустріч Трампа із Путіним

Як повідомляв портал "Знай.ua", у день, коли вся Верховна Рада голосувала за важливі проекти, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко покинула все заради зустрічі з Ігорем Коломойським у Варшаві.