Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко тривалий час спекулювала на закупівлі ліків для українців – принаймні, важливу правду від суспільства вона однозначно приховувала.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив керівник громадської організації "Пацієнти України", глава правління Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ, Дмитро Шерембей.

Досить брехати

"Юліє Володимирівно Тимошенко, досить брехати. Звертаюся до вас як керівник найбільшої пацієнтська організації в цій країні. Досить говорити на біле чорне і брехати про міжнародні закупівлі, як ви вчора це зробили на погоджувальній раді Верховної Ради", - написав він.

Шерембей впевнений: не заради такого активісти роками боролися за просування ключової реформи, за допомогою якої можна було б купувати ліки чесно і без корупційної складової.

Популярні новини зараз

Рідка каша, а зверху плаває шматок помідорини: показали реальне меню у військових їдальнях

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Запитайте у пацієнтів

"Мені дуже хочеться вірити, що ваші “радники” ввели вас в оману, оскільки пацієнти по всій країні обурені вашими словами. Ми розуміємо, що “секта Богатирьової” просочилася вже в ряди нової постмайданної влади, і головний радник із закупівель Богатирьової – Подтуркін, коли ціни були космічними, тепер головний радник вашого довіреного депутата Дубіля. Але ми перемогли тоді, переможемо і зараз – тому що ці ліки, це наше життя, за яке ми будемо боротися з будь-якою владою, з будь-яким політиком до кінця", - підкреслив активіст.

Він також порадив лідеру "Батьківщини" запитати у звичайних пацієнтів, які саме препарати їм на даний час необхідні, а не відштовхуватися від незрозумілих пропозицій численних помічників:

"А якщо ви питаєте поради у тих, хто будував корупцію, то не дивуйтеся тому, що всі організації проти вас. Ми будемо знищувати корупцію скрізь і завжди, ми не хочемо помирати і бути жертвами апетиту Бахтєєвої, Богатирьової, Стоматолога і їх послідовників", - підсумував Шерембей.

Дивіться: Тимошенко розповіла про майбутні президентські вибори

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким ряд договорів про співпрацю зі Співдружністю Незалежних Держав припиняє діяти. Підписаний указ набирає чинності з дня його підписання. Контролювати, щоб змін дотримувалися, глава держави доручив секретарю Ради Національної безпеки України Олександру Турчинову.