У вівторок, 22 травня, глава України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким ряд договорів про співпрацю зі Співдружністю Незалежних Держав припиняє діяти.

Відповідний документ, "Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених в рамках Співдружності Незалежних Держав", Президент опублікував на офіційному сайті.

Підписаний указ набирає чинності з дня його підписання. Контролювати, щоб змін дотримувалися, глава держави доручив секретарю Ради Національної безпеки України Олександру Турчинову. Трохи раніше українськи президент здивував представників Співдружності указом, згідно з яким відкликаються українські представники. А їх там і не було.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що контрольні перевірки масово проведуть в Тернопільській, Волинській, Херсонській, Запорізькій та Закарпатській областях: тут мобільні групи з ліквідації заборгованостей перевірять любителів "відкосити" від аліментів.

Популярні новини зараз

Донька Сніжани Єгорової, яка підтримала Путіна, "відреклася" від матері: "Відчуваю сором"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Ми також писали про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Вартість газу побила черговий рекорд, і тариф тепер становить 310 доларів за тисячу кубометрів. А це означає, що скоро і тарифи для населення також перетнуть кордон розумного. Таким чином, цілком імовірно, що з наступного опалювального сезону ціни на блакитне паливо можуть підскочити на 60%.

Збільшення мінімальної заробітної плати до 4200 гривень у другому кварталі поточного року не є межею. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час візиту до Хмельницького, додавши, що зараз середня зарплата в країні наближається до 9000 гривень.