У вівторок, 22 травня, глава України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким ряд договорів про співпрацю зі Співдружністю Незалежних Держав припиняє діяти.

Відповідний документ, "Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених в рамках Співдружності Незалежних Держав", Президент опублікував на офіційному сайті.

Підписаний указ набирає чинності з дня його підписання. Контролювати, щоб змін дотримувалися, глава держави доручив секретарю Ради Національної безпеки України Олександру Турчинову. Трохи раніше українськи президент здивував представників Співдружності указом, згідно з яким відкликаються українські представники. А їх там і не було.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що контрольні перевірки масово проведуть в Тернопільській, Волинській, Херсонській, Запорізькій та Закарпатській областях: тут мобільні групи з ліквідації заборгованостей перевірять любителів "відкосити" від аліментів.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Показати ще

Ми також писали про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Вартість газу побила черговий рекорд, і тариф тепер становить 310 доларів за тисячу кубометрів. А це означає, що скоро і тарифи для населення також перетнуть кордон розумного. Таким чином, цілком імовірно, що з наступного опалювального сезону ціни на блакитне паливо можуть підскочити на 60%.

Збільшення мінімальної заробітної плати до 4200 гривень у другому кварталі поточного року не є межею. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час візиту до Хмельницького, додавши, що зараз середня зарплата в країні наближається до 9000 гривень.