Рішення, прийняте Президентом України Петром Порошенком, вельми спантеличило представників Співдружності незалежних держав. Справа в тому, що глава країни підписав указ про відкликання українських представників із статутних органів СНД, а їх там і немає.

Глава прес-центру СНД Володимир Ніканоров заявив, що за Україною і раніше помічали подібні дивні вчинки, тобто, видачі указів, які по факту не змінюють нічого, але все одно чогось підписуються."Справа в тому, що в апараті виконкому (СНД) зараз немає працівників від України... Раніше, до 2014 року, в виконкомі представники України обіймали досить високі посади: заступник голови, директор департаменту, заступник директора департаменту. Це серйозні були посади, але 2014 вони (Україна) попередніх відкликали, а нових не призначили", - заявив Ніканоров.


Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що контрольні перевірки масово проведуть в Тернопільській, Волинській, Херсонській, Запорізькій та Закарпатській областях: тут мобільні групи з ліквідації заборгованостей перевірять любителів "відкосити" від аліментів.

Ми також писали про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Вартість газу побила черговий рекорд, і тариф тепер становить 310 доларів за тисячу кубометрів. А це означає, що скоро і тарифи для населення також перетнуть кордон розумного. Таким чином, цілком імовірно, що з наступного опалювального сезону ціни на блакитне паливо можуть підскочити на 60%.

Збільшення мінімальної заробітної плати до 4200 гривень у другому кварталі поточного року не є межею. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час візиту до Хмельницького, додавши, що зараз середня зарплата в країні наближається до 9000 гривень.