"Затримання Ігоря Гужви поділило українських політиків на два табори за ідеологічною ознакою" - про це заявив у коментарі для From.ua політолог Володимир Цибулько.

Більшість політиків та оглядачів виступили проти діяльності проросійських та фінансованих з Москви засобів масової інформації. По суті, в умовах гібридної війни їх діяльність можна прирівняти до воєнних інструментів, позаяк це навіть не ЗМІ - це засоби пропаганди. Відповідно, лунають заклики до ретельної перевірки контенту та джерел інформації таких видань із відповідними правовими наслідками.

Проте, так само відкрилися явні і скриті прихильники "руського миру". Повилазили звідкись старі регіонали. Як виявилося, Олена Лукаш не в Москві і не під слідством, а тепер активно коментує і захищає кремлівське видання. Встали на захист путінської пропаганди медведчуківські експерти та мережі.

Але ладно Опоблок - від них нічого інакшого не очікували. Але де, до прикладу, Тимошенко? Чи заява О.Кужель на підтримку "Страни" - це і є офіційна позиція «Батьківщини»? Звичайно, всі підозрювали, що оскільки Юлія Володимирівна найчастіший гість на Інтері, то вона за умовчуванням повинна захищати і "Страну" замість "Батьківщини", чи може вона вирішила відмовчатися як завжди?

Але архіви не горять - і всі памятають і зрив угоди з НАТО, і хіхоньки з Путіним, і газові контракти. То може нехай Тимошенко поїде на фронт і там розкаже в окопах, чому потрібно захищати "Страну"? До речі, за три роки війни вона так не разу і не відвідала лінію фронту і наших бійців, мабуть розуміє як там можуть зустріти.

Популярні новини зараз

Прощавайте, пакети для пакетів: Україна відмовилася від пластикових кульочків - озвучено розміри штрафів

"Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Показати ще

"Війна вимагає від кожного визначатися - ти за свою Батьківщину чи за чиюсь іншу, і реакція політиків - якраз і маркер для такого позиціонування" - підсумував експерт