Регіональний французький політик Юбер Файяр з департаменту Буш-дю-Рон проголосив себе "почесним консулом "Донецької народної республіки" у Франції.

Посольство Франції в Україні вже заявило, що Франція ніколи не визнавала так звану "ДНР" та не має двосторонніх контактів із псевдореспублікою, передає "Європейська правда".

Напередодні Файяр у складі групи французьких політиків місцевого рівня побував на окупованій українській території, зокрема, в Донецьку, заїхавши транзитом через Москву, що є порушенням законодавства України.

Відзначимо, що присвоєння титулу "Почесний консул" процедурно знаходиться у віданні МЗС окремої країни, і людина, яка самовільно його собі присвоює, діє всупереч закону по відношенню до Віденської конвенції про консульські відносини.

У Facebook також створена сторінка під назвою Centre de la représentation de la République de Donetsk en France – "Центр представництва Донецької республіки у Франції", на якій вказано, що 1 вересня відбудеться офіційне відкриття центру у Марселі, на якому буде присутній Файяр.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", чеський суд ліквідував так зване "представництво ДНР" в місті Острава.