Суворий та зосереджений вираз обличчя парламентаря Ірини Єфремової, яка спостерігає за розмовою колег по фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського та Вікторії Сюмар, став причиною жвавого обговорення у соціальних мережах.

Фотографію з тріо депутатів опублікував на своїй сторінці автор знімку Богдан Бортаков. Єфремова, яку охрестили "грозою журналістів" після того, як вона запропонувала вигнати працівників ЗМІ з парламентської їдальні, виглядає дуже серйозною на відміну від інших.

Після першого коментаря "А на задньому плані…" у полеміку включилася і сама героїня світлини. Користувачі спочатку припустили, що депутат не в захваті від Пашинського, на що Єфремова дала різку відповідь. Що ж не так було на "задньому плані", пані Ірині дізнатися не вдалося.

Популярні новини зараз
Фіналіст "Битви Екстрасенсів" Денис Маклашевський напророчив держпереворот у росії: "Президента не повинно бути" Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів" З якої погоди розпочнеться липень в Україні: прогноз синоптикині Наталки Діденко Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло"
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у мережу потрапили списки депутатів, котрі отримали від держави компенсацію за оренду столичного житла.