Верховна Рада прийняла законопроект №6232, який передбачає внесення змін до Господарського, Цивільного процесуального кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інші законодавчі акти.

Всі зміни необхідні для проведення судової реформи.

За реформу проголосували 234 народних депутата. В ході розгляду були проголосовані 4383 правки.

Згідно з новими правилами, вводиться "електронний суд", який передбачає використання у виробництві інформаційних технологій і мультимедіа. Верховний суд визначається як єдина касаційна інстанція.

Популярні новини зараз
Злочинець розстріляв переповнену лікарню, влаштувавши кривавий хаос: "Насильство у цьому місті задушує!" Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Верховний Суд може діяти в складі колегії (з 3 або більшої непарної кількості суддів), палати, об'єднаної палати відповідного касаційного суду, Великої палати Верховного Суду. Колегія в разі незгоди з рішенням колег може передати справу на розгляд палати, в яку входить відповідна колегія, або об'єднаної палати відповідного касаційного суду, або Великої палати ВС, вказується в документі.

Лавринович про судову реформу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що механізми влади в Україні дали збій - це підтверджує ситуація з заявленими реформами, які чиновники відкладали довгий час і збираються встигнути прийняти вже цієї осені.