Канадський уряд на даний момент не розглядає введення безвізового режиму для українських громадян.

Про це стало відомо завдяки відповіді канадських чиновників на звіт Постійного комітету федерального парламенту з питань оборони.

"Уряд Канади рішуче налаштований вітати в країні всіх відвідувачів та полегшувати їм подорож, проте поки не розглядає перегляд візових вимог для України", - повідомляється в документі.

Зокрема, стверджується, що Україна поки що не відповідає безвізовим вимогам, які пред'являє Канада.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"У ці критерії входять соціально-економічні умови, міграційні тенденції, стан дотримання прав людини, ідентифікаційні документи та паспортний режим, а також можливість контролю за кордонами й ситуація з безпекою", - пояснюється в документі.

Нагадаємо, раніше канадський уряд заявив про готовність підтримати всіма способами суверенітет України, але надавати безкоштовно летальну зброю не буде. Відповідні дані оприлюднені у звіті Постійного комітету федерального парламенту з питань оборони:

"Уряд Канади відданий у підтримці України в її зусиллях з підтримання суверенітету, безпеки та стабільності, але не розглядає надання летальної підтримки у формі безоплатної передачі летального зброї від одного війська іншому", - зазначається в документі.

Згідно з нововведенням, влада Канади залишає всі тісні дипломатичні контакти з українською стороною та буде сприяти в питанні військового обладнання.

У минулому році оборонне відомство країни закликало надати на потреби ЗСУ необхідне технічне оснащення. Пізніше про ризик блокування поставок Україні протитанкових ракетних комплексів Javelin та ракет до них протягом 30-денного періоду заговорили в Конгресі США.

Як повідомляв портал "Знай.uа" до міжнародної акції з дипломатичної ізоляції Росії підключилася Канада - вона висилає з країни чотирьох російських дипломатів. Першопричина дій канадського керівництва та ж, що і у колег з Великобританії, США й України. Це спроба вбивства імовірно російськими агентами в англійському Солсбері колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля.