Фракцію Тимошенко у Вінницькій обласній раді очолив кримінальний авторитет «Монгол».

На рахунку депутата Вінницької обласної ради Олега Мейдича (Погорельського) «Монгола» тяжкий букет кримінальних подвигів: рейдерство, вимагання, кришування базарників, перебування в розшуку, зміна прізвища, замах на його життя та підозри на участь у вбивстві, повідомляє "Інформатор".

При цьому суспільство так і не отримало жодних коментарів політичних лідерів цієї партії, а сам голова фракції продовжує засідати в стінах обласної ради і навіть розпочав підготовку до парламентських виборів по одному з мажоритарних округів у Вінницькій області. Вирішили промовчати і керівники правоохоронних органів, як колишні (генерал Дремлюга), який колись очолював УМВС у Вінницькій області та коментував для ЗМІ вироки суду, які дали можливість пуститись в біга «Монголу», так і теперішні керівники Нацполіції. Скільки коштувала така мовчанка фігуранту багатьох кримінальних справ можна лише здогадуватись, адже зачистка більшості відомостей по міліцейським базам інформації про Олега Мейдича («Монгола») красномовніша за всі можливі коментарі правоохоронців.

Невідомо до яких сценаріїв готується кандидат в президенти Юлія Тимошенко, але партійний кадровий підбір говорить сам за себе. Знову Вінниччина, знову керівна партійна посада і знову відомий в кримінальних колах чоловік на прізвисько «Рома Вишенський».

Популярні новини зараз
3600 грн на дорослого та 6600 грн на дитину: в уряді поділилися радісною для українців новиною Чоловік путінстки Анастасії Волочкової повісився у московському СІЗО: "Пішов до туалету..." Важливі товари скоро зникнуть: у АТБ та Епіцентрі зізнались про труднощі Українцям готують новий податок: це стане справжнім "сюрпризом"
Показати ще

«Заступником голови Правобережної районної організації політичної партії ВО «Батьківщина» обрано Вербицького Романа Артуровича. Вітаю з обранням!» – привітав у соціальній мережі власного заступника керівник партійної організації Сергій Пастухов.

Про те, що за цією радісною партійною подією стоїть стійке злочинне угрупування раніше засудженого по статті 185 ч.3 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому; карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років) та статті 69 ч.3 КК України «Роми Вишенського», на рахунку якого рекет, нанесення тілесних ушкоджень, погрози та низка гучних кримінальних розбірок з трупами, керівник партійного осередку сором’язливо промовчав.

Одним з останніх резонансних кримінальних випадків в діяльності угрупування «Роми Вишенського» (головні поплічники Андріан Вербицький («Андрік»), раніше судимий, відбував покарання у ВК №114, та Микола Макаров («Макар»)) стала участь в гучній справі із стріляниною та жертвами в місті Вінниця. Тодішні заголовки місцевої та центральної преси говорять самі за себе:

«Стрельбу в Виннице, в результате которой погибли двое молодых мужчин, устроили местные криминальные авторитеты (фото)»

«У стрілянині на Барському шосе загинули двоє чоловіків: чотири версії збройного нападу»

Після цього справжнього вестерну у Вінниці стало відомо, що двоє загиблих хлопців були членами угруповування «Роми Вишенського», який щось не поділив з колегами по кримінальному цеху. На сторінці Романа Вербицького в соціальній мережі з поміж мудрих цитат та брудних жартів над опонентами Юлії Тимошенко ми знайшли єдиний власноруч написаний пост за 24 лютого 2018 року. В ньому «Рома Вишенський» оголошує наступне: «Юлия Тимошенко-наш президент !!!!!!!!!!!!!». Після вище викладеної інформації, чий «наш» залишається лише здогадуватись.