У Порошенка засекретили "мальдівський вояж"

поділитись
В Адміністрації президента відмовилися назвати точну вартість відпочинку на Мальдівах

В Адміністрації Петра Порошенка відмовилися назвати точну вартість відпочинку гаранта на Мальдівах і прокоментувати двічі зазначені в декларації "туристичні послуги". На запит "Української правди" з проханням повідомити загальну суму витрат на різдвяний відпочинок на Мальдівах в АП не відповіли. Як відомо, сім'я президента відпочивала на Мальдівах в січні 2018 року

В АП також не відповіли, чому президент не задекларував відразу витрати на відпочинок як зміну майнового становища, а чекав подачі декларації за 2017 рік. Питання про двічі зазначені у декларації "туристичні послуги" (транспортний засіб – очевидно, літак) на 1,3 та 1,4 мільйона гривень – теж залишилося без відповіді. У той же час, в АП повідомили, що всю вартість відпочинку Порошенко сплатив у грудні 2017 року.

"В електронній декларації Петра Порошенка за 2017 задекларовані витрати на відпочинок, до якого належить ваш запит. Розрахунки за переліт і проживання були повністю здійснені наприкінці грудня, тому вони і задекларовані 2017-м роком", - йдеться у відповіді на запит.

Підкреслюється, що "кошти, які були витрачені на відпочинок були офіційно подані у безготівковій формі з раніше задекларованих власних рахунків з дотриманням банківського та податкового законодавства України".

Згідно декларації, Порошенко в 2017 році витратив на туристичні послуги близько 2,7 мільйонів гривень. Так, у розділі "витрати і угоди" двічі вказані "туристичні послуги" на 1,3 мільйона і 1,4 мільйона гривень. У сумі це становить 2,7 мільйона гривень. Крім того, на "послуги проживання" президент витратив 5,5 мільйона гривень. На "транспортні послуги" – 7,5 мільйона гривень. Разом ці три категорії становлять 15,76 мільйона гривень.

У декларації наголошується, що всі ці витрати здійснені в Україні. В той же час там не уточнювалося, чи включена в декларацію оплата таємної поїздки на Мальдіви.

Як з'ясували журналісти програми "Схеми", президент з 1 по 8 січня був на Мальдівах. Порошенко летів на приватному літаку разом з 7 пасажирами. Вони, ймовірно, не проходили паспортний контроль і летіли під вигаданими іменами. За підрахунками журналістів, президент витратив на відпустку щонайменше 500 тисяч доларів. Коли це спливло в Адміністрації президента запевнили, що глава держави оплатив цю подорож власними коштами.

Порошенко розповів про відпустку на Мальдівах

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Порошенко пояснив, що сталося на Мальдівах.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Порошенко, на Мальдівах, відпочинок
Саакашвілі вважає, що президент не відрізнявся охайністю в бізнесі
0
0
08:15 14.08.2018
Народный депутат расказал о ситуации в Оппоблоке
0
0
18:27 13.08.2018
Україна буде домагатися введення додаткових персональних санкцій проти причетних до порушення прав українців
0
0
18:25 13.08.2018
Блогер напомнил слова Коломойского о том, что "Медведчук на сегодня последний шанс установить мир на Донбассе"
0
0
18:00 13.08.2018
Політик розповів про "Конституцію під кандидатів" та свої наміри
0
0
14:19 13.08.2018