Україна лише тільки задумалась про введення візового режиму з Росією, але в Кремлі ніяк не може наговоряться по цій темі. Москва керуватиметься "принципом взаємності" в цьому питанні.

Про це повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передають кремлівські ЗМІ. Він зазначив, що відповідні заходи щодо майбутнього візового режиму прийматиме особисто глава Кремля Володимир Путін.

"Ми досить послідовно говоримо про те, що подібні дії отримують реакцію, засновану на принципі взаємності. Як правило. Безумовно, можна сказати, що відповідна реакція, звичайно ж, буде. Яка саме і в якому обсязі - це інше питання, це вже регулюється по ходу, вирішується президентом в першу чергу ", - поділився міркуваннями Пєсков.

На цьому і закінчилася конкретика від прес-секретаря російського президента. Він не уточнив, яка саме реакція Путіна буде в разі введення Україною візового режиму з Росією.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, міністр закордонних справ Сергій Лавров спробував залякати Київ після того, як Україна задумалася над питанням введення санкцій з Росією.

Популярні новини зараз
Електроенергія все ж таки подорожчала, але не для всіх: кому треба платити більше і за що "Чек залишився...": українців затримали німецькі копи за фальшиві гроші, валюту міняли у "Райффайзен банку" Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще