Заява секретаря РНБО Олександра Турчинова про необхідність введення візового режиму з РФ, яку він озвучив після замаху на ветеранів АТО Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, наробила переполоху к Кремлі.

Як пишуть росЗМІ, глава зовнішньополітичного відомства Росії Сергій Лавров заявив, що у разі прийняття Україною такого рішення вони в боргу не залишаться.

"Коли на нас ллється потік бруду, коли наших артистів, діячів культури, мистецтва оголошують персонами non grata, коли забирають бізнес у російських інвесторів в економіку України, коли, нарешті, всерйоз говорять про введення візового режиму, як ви думаєте, ми повинні все це ковтати і не відповідати взаємністю?" – цитують видання міністра під час виступу в Балтійському федеральному університеті імені Канта.

Тож, за словами Лаврова, якщо буде візовий режим з боку України, то Росія вчинить аналогічно.

У Верховній Раді прийняттю цього закону активно протистоїть "Опозиційний блок", пояснюючи свою позицію тим, що через запровадження віз мільйони українців втратять роботу у сусідній державі. Цим самим вони повторюють риторику Кремля, де про шкоду такого рішення для громадян нашої країни заявляла представник МЗС Марія Захарова.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", російська влада вирішила запровадити "клятву Путіна" для тих, хто бажає отримати громадянство.