Заява секретаря РНБО Олександра Турчинова про необхідність введення візового режиму з РФ, яку він озвучив після замаху на ветеранів АТО Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, наробила переполоху к Кремлі.

Як пишуть росЗМІ, глава зовнішньополітичного відомства Росії Сергій Лавров заявив, що у разі прийняття Україною такого рішення вони в боргу не залишаться.

"Коли на нас ллється потік бруду, коли наших артистів, діячів культури, мистецтва оголошують персонами non grata, коли забирають бізнес у російських інвесторів в економіку України, коли, нарешті, всерйоз говорять про введення візового режиму, як ви думаєте, ми повинні все це ковтати і не відповідати взаємністю?" – цитують видання міністра під час виступу в Балтійському федеральному університеті імені Канта.

Тож, за словами Лаврова, якщо буде візовий режим з боку України, то Росія вчинить аналогічно.

У Верховній Раді прийняттю цього закону активно протистоїть "Опозиційний блок", пояснюючи свою позицію тим, що через запровадження віз мільйони українців втратять роботу у сусідній державі. Цим самим вони повторюють риторику Кремля, де про шкоду такого рішення для громадян нашої країни заявляла представник МЗС Марія Захарова.

Популярні новини зараз

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

З 8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", російська влада вирішила запровадити "клятву Путіна" для тих, хто бажає отримати громадянство.