Російська влада знайшла в українських в'язницях понад 400 російських "іхтамнєтов".

Про це повідомив керівник комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Віктор Бондарєв, який "нарахував" в Україні таку кількість полонених російських військових, яких, як заявляє Кремль, нема на Донбасі. Саме тому Бондарєв називає полонених "політв'язнями".

Про це він заявив журналістам в Москві, передає УНІАН.

сегодня забыли. В украинских тюрьмах "по политическим мотивам" содержатся более 400 российских граждан, вина которых не ясна и не доказана", –">"Антиросійська спрямованість політики Петра Порошенка приймає найвитонченіші форми. Про міжнародне право в Україні сьогодні забули. В українських в'язницях "з політичних мотивів" містяться більше 400 російських громадян, вина яких не ясна і не доведена", - висловив він свою думку.

За словами Бондарєва, він відправив запит до Міністерства закордонних справ, мін'юста і в Генеральну прокуратуру РФ, щоб дізнатися про дії, "які вживаються для захисту" росіян в Україні.

"Потрібні додаткові механізми активної участі в долі наших громадян за кордоном, інструменти реального впливу на ситуацію і рішення проблем ", - заявив він.

За його словами, відомствам "не вистачає повноважень і важелів впливу" для дії за межами країни.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", існує принципова згода на обмін полоненими у форматі "всіх на всіх".