Сергій Наришкін, директор Служби зовнішньої розвідки, підтвердив, що серед російських дипломатів, яких вислали західні країни, є офіцери зовнішньої розвідки.

Цю інформацію повідомляє газета "Ведомости".

"Серед співробітників МЗС є офіційні представники нашої служби, офіцери безпеки, зовсім небагато. Це особи, які були офіційно представлені в цих країнах як співробітники СЗР, які забезпечували взаємодію зі спецслужбами цих країн на так званому партнерському каналі", - заявив Наришкін.

Він також назвав видворення дипломатів "брудною і цинічною провокацією", яка формує "атмосферу русофобії".

"Відповідь буде. Відповідь адекватна, досить жорстка", – пообіцяв він.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Україна ухвалила рішення про висилання 13 російських дипломатів. Серед них є співробітники досить високого рівня - перший та другий секретарі посольства.

"Наскільки мені відомо, Україна висилає досить серйозних дипломатів, на рівні першого, другого секретаря (посольства), тобто не технічний персонал. Вони вже до завтра мають покинути територію України, їм дали 48 годин. Я вважаю, що цим кроком ми показуємо єдність із європейською спільнотою", - говорить віце-президент ПАРЄ.

Також портал повідомляв про те, що до міжнародної акції з дипломатичної ізоляції Росії підключилася Канада - вона висилає з країни чотирьох російських дипломатів.

Першопричина дій канадського керівництва та ж, що і у колег з Великобританії, США, України. Це спроба вбивства імовірно російськими агентами в англійському Солсбері колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля.

Також нагадаємо про те, що близько двох десятків країн світу вже підтвердили рішення щодо висилки російських дипломатів через отруєння колишнього розвідника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Британії.

"Російська хімічна атака", як її охрестили в чиновницьких колах ЄС, матиме наслідки для 60 осіб, закриють незабаром також консульство в Сіетлі. Першою зважилася британська сторона, оголосивши персонами нон-грата 23 дипломати з РФ, а також призупинила на невизначений термін будь-які робочі контакти із Москвою.