Путіна розслабило те, як легко було анексувати Крим, але промосковські настрої на Донбасі були переоцінені. Насправді на Донбасі Путін прорахувався.

Про це повідомив Браян Вітмор, старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики (CEPA) у Вашингтоні виданню "Апостроф".

Як говорить Вітмор, Москва вже провалила два плани в Україні і переходить до третього.

"Багато російськомовних на Донбасі показали, що вони швидше будуть етнічною та мовною меншиною в Україні демократичнїй, ніж етнічною і мовною більшістю в автократичній і клептократичной Росії. Тому я думаю, що вони прорахувалися і переходили до "плану B" і "С планом", вони вигадують на ходу, оскільки те, чого вони хотіли досягти, не вдалося," - сказав він.

Також експерт повідомив, що виборів в Росії не буде, відбудеться просто черговий ритуал.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

"Вибори в Росії – ніякі не вибори, це ритуал. Це ритуал, щоб освятити і легітимізувати лідера. Отже, немає ніяких російських виборів", - зазначив експерт.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Росії не буде нестачі бажаючих брати участь у військових операціях ПВК "Вагнер" навіть після розгрому російських найманців в Сирії.