У Виконавчому комітеті СНД заявили, що поки не отримував офіційного повідомлення від України про відкликання її представників із статутних органів Співдружності.

"Станом на ранок понеділка (21 травня – ред.) ніяких документів від української сторони про відкликання її представників у Виконком СНД не надходило", – сказав представник прес-служби, передає "РИА Новости".


20 травня глава держави заявив, що Україна проведе ревізію всіх міжнародних договорів, укладених в рамках СНД, і вийде з не відповідають її національним інтересам.

Як відомо, Україна є стороною Угоди про створення СНД, підписаної 8 грудня 1991 року, але в той же час не є державою-членом СНД, оскільки не є стороною Статуту Співдружності, прийнятого рішенням Ради голів держав СНД 22 січня 1993 року".

Популярні новини зараз

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

"Знай.uа" нагадує, президент України Петро Порошенко 19 травня заявив, що підписав указ про відкликання всіх представників держави з усіх статутних органів Співдружності Незалежних Держав (СНД).

Сьогодні я підписав відповідний указ про відкликання всіх представників з усіх статутних органів СНД. Нам там нема чого більше робити – ми рухаємося разом у Європу", – сказав Порошенко у Вінниці під час святкових заходів з нагоди Дня Європи.

Президент також підкреслив, що майбутнє України – в Європі.

"Ми будемо звертатися до парламенту про скасування угоди про участь України в координаційних органах СНД, ратифікованої парламентом, ряду інших угод, які не мають більше сенсу для України. Ми не можемо вийти звідти, куди Україна ніколи не входила. Але ми припиняємо участь в координаційних органах СНД", - зазначив він.