Російський пропагандист, кореспондент журналу "Експерт" Геворг Мірзаян заявив, що України як держави не існує і насправді вона є штучним формуванням, над яким ставлять досліди. Про це повідомляє "Обозреватель".

Він також підкреслив, що переконаний у неможливості створити де-небудь поблизу Росії країну, непідпорядковану її впливу. Цинічне висловлювання Мірзаяна прозвучало в ефірі пропагандистської програми "Время покажет".

"України більше немає. Є якийсь голем, є якейсь штучний простір, на якому намагаються будувати якийсь великий соціальний експеримент по створенню країни без Росії, умовно кажучи. Можливо, можна будувати де-небудь в Африці, на місці якого-небудь Сенегалу, при всій повазі до Сенегалу, країну без Росії, без російського духу, без російської культури. Але як можна будувати країну без Росії, без російських смислів, якщо у вас половина населення — це росіяни?" — обурився пропагандист.

Він додав, що має на увазі не походження як таке, а ментальність і тому переконаний в тому, що люди, у яких її намагаються знищити, чинять опір антиросійським настроям.

"У цьому випадку єдиний спосіб зберегти цей проект — це будувати нацистський проект на запереченні всього російського", — підсумував Мірзаян.

Популярні новини зараз
Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще

Раніше повідомлялося, російський політолог Сергій Міхєєв заявив, що Росія не планувала анексію Криму протягом 30 років, як про це говорять в Україні, і, по суті, зробила цей крок випадково.

Причиною того, що Кремль не зважився на захоплення чужої території набагато раніше, ніж в 2014 році, за його словами, є страх зіпсувати відносини з Заходом. Свою думку Міхєєв озвучив в ефірі пропагандистської програми.

Як повідомляв портал "Знай.uа", інформаційна політика Росії створює негативний образ України на Заході.

Про це сказав глава представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі під час брифінгу в Києві.

"Образ України в Західній Європі не має нічого спільного з реальністю цієї країни, і це в значній мірі пов'язано з цієї пропагандистської дезінформаційної діяльністю, здійснюваною в Західній Європі", – сказав Мінгареллі.