Президент України Петро Порошенко поділився враженнями від спілкування з главою Білого дому Дональдом Трампом.

Про це український лідер розповів під час сьогоднішнього інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

За його словами, зустріч з Трампом пройшла в досить хороших умовах. Крім того, Порошенко згадав про знамените рукостискання американського президента.

"Завдання перед нами стояли надзвичайно важливі. Хочу одразу ж зняти інсинуації, що візит був "дроп ін" – тільки сфотографуватися. Нам це було не потрібно. Ніяких фотографій..." – заявив Порошенко.

Він додав, що цей візит може вважатися історичним. Крім того, Україна отримала в США не тільки двопартійну підтримку, але і підтримку виконавчої влади.

Популярні новини зараз
Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам Графіки відключення світла можуть скасувати Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Показати ще

"Де факто можна говорити, що Україна об'єднала всю Америку. Це було абсолютно чітко видно, і я дуже задоволений підсумками цього візиту ", - підкреслив український президент.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Порошенко зустрінеться з Еммануелем Макроном 26 липня.