Верховна Рада спростила процес працевлаштування іноземців в Україні, а також скасувала реєстрацію іноземних інвестицій в Україні.

За відповідний проект закону №4541 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій (про скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та проживання іноземців)" проголосували 239 народних депутата.

Згідно з законом, реєстрацію іноземних інвестицій замінить формальне інформування задля ведення державної статистики.

Закон знімає регуляторні бар'єри, встановлюючи вичерпний перелік документів, що чиновники мають право вимагати від іноземців, а саму процедуру буде приведено до міжнародних норм. «Це спростить залучення іноземних менеджерів та іноземних кваліфікованих працівників, що необхідно на перших етапах розвитку дочірнього підприємства в Україні», - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Окрім того, закон надає право іноземцям – акціонерам та власникам часток з істотною участю в статутному капіталі господарських товариств в Україні отримувати посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Путін і Лукашенко привітали Україну з Днем Перемоги: "Всім громадянам миру"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Нагадаємо, раніше "Знай.ua" писав, які професії є найзатребуванішими в Україні.