Верховна Рада спростила процес працевлаштування іноземців в Україні, а також скасувала реєстрацію іноземних інвестицій в Україні.

За відповідний проект закону №4541 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій (про скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та проживання іноземців)" проголосували 239 народних депутата.

Згідно з законом, реєстрацію іноземних інвестицій замінить формальне інформування задля ведення державної статистики.

Закон знімає регуляторні бар'єри, встановлюючи вичерпний перелік документів, що чиновники мають право вимагати від іноземців, а саму процедуру буде приведено до міжнародних норм. «Це спростить залучення іноземних менеджерів та іноземних кваліфікованих працівників, що необхідно на перших етапах розвитку дочірнього підприємства в Україні», - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Окрім того, закон надає право іноземцям – акціонерам та власникам часток з істотною участю в статутному капіталі господарських товариств в Україні отримувати посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще

Нагадаємо, раніше "Знай.ua" писав, які професії є найзатребуванішими в Україні.