Зовсім скоро в Україні почнеться куротний сезон і кількість пропозицій працевлаштування значно знизиться, проте експерти допомогли тим, хто терміново шукає роботу і перерахували спеціальності, за які українські роботодавці готові дуже пристойно платити.

Про це пише Politeka з посиланням на статистику одного з найбільших сайтів з пошуку роботи.

Так, лідером успішної "п'ятірки" є сфера ІТ: при працевлаштуванні в міжнародну компанію можна цілком розраховувати на плату в розмірі 85 тисяч гривень, але за однієї умови: якщо у претендента є досвід роботи не менше шести років.

Друге місце займає посада директора з розвитку на хімічному підприємстві: тут люди готові платити до 80 тисяч на місяць.

Наступну позицію посідають вакансії на посаду керівника цифрового маркетингу в компанії, яка займається виробництвом електронних книг: тут, при наявності п'ятирічного досвіду роботи, цілком можна розраховувати на зарплату до 78 тисяч гривень.

Популярні новини зараз

Госпіталізована співачка МакЅим у комі, шанувальники не знаходять собі місця: "Підключили до ШВЛ"

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Четверте місце займають менеджери по експортних продажах: їм пропонують до 70 тисяч за місяць роботи.

П'ятірку лідерів замикає посада, яка зовсім не перетинається з вищепереліченими, а саме директора птахофабрики: за цю роботу на ринку праці пропонують до 50 тисяч гривень, але кандидату доведеться запустити підприємство "з нуля".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, де можна знайти підробіток на час курортного сезону.