За заявою прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, планується підвищення пенсій деяким категоріям пенсіонерів.

Про це повідомляє видання "Политека". Як заявив Гройсман, пенсійна реформа, яка проводиться урядом, теоретично може призвести в майбутньому до підвищення пенсійних виплат громадянам. Але, як з'ясовується, не всім.

У число щасливчиків, які реально підвищать пенсії, потраплять військові пенсіонери, а також працівники з великим стажем, які мали низький рівень заробітної плати перед виходом на пенсію. В основному, це колишні колгоспники, які в СРСР працювали все життя за копійки.

Гройсман часто обіцяє повисить пенсії, і в минулому році також: відео

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Показати ще

"Це не означає, що в 2017 -2018 році ми провели перерахунок і крапка. Ми відкрили можливості для системного підвищення виплат для громадян. Зараз вирішуємо питання підвищення пенсій тим, хто мав стаж, але виплати були копійчані. Це колгоспники, ті, хто працював в тіні за мінімальні кошти тощо. Серйозне питання, і ми дамо відповідь", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, що величезна кількість трудових мігрантів з України - це працівники, які не роблять жодних пенсійних відрахувань в українські соціальні фонди. Відповідно, в майбутньому, ці особи ризикують і зовсім залишитися без пенсій.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" українські власті почали позбавляти громадян субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за придбання дорогих мобільних телефонів. Усього Мінфін рекомендує позбавити найближчим часом державних субсидій майже 180 000 чоловік.

Зробити це чиновники припускають так: вони посилять відповідальність за те, що отримувачі субсидій надають про себе недостовірні дані. Більш того, громадян зобов'яжуть повертати ту частину субсидії, що вони отримували в місяці, за який було виявлено таке порушення.