Журналісти показали якими є закриті для громадськості зони за лаштунками Верховної Ради, зокрема сесійна зала та кабінет спікера.

Комітети з будинком під куполом з'єднує підземний перехід. Проте ними журналісти ходять не вперше.

"Кажуть, що Рада з'єднана з метро, можна дійти до Кабінету Міністрів, до Адміністрації Президента, – зазначила екскурсовод Верховної Ради Ганна Димитрова.

Парламентський балкон складається з трьох частин: ложа преси, де традиційно не проштовхнутись, ложа для гостей і ложа для дипломатів.

Популярні новини зараз
Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов У ЗСУ є можливості звільнити Херсон, це лише питання часу — генерал-майор Дмитро Марченко Данія передасть Україні протикорабельні ракети "Гарпун": у чому їх особливість, і як вони допоможуть Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце"
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", довгоочікуваний концерт зірки світового року Стінга відбудеться в Києві вже через 10 днів – 6 жовтня. Сам співак приїде до столиці України за кілька днів до шоу.