Народний депутат Віктор Балога жорстко розкритикував за всіма статтями гучне повідомлення прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про те, як українська економіка "піднімається з колін".За словами Гройсмана, ВВП виріс на 2,5%, бюджети ми перевиконали на десятки мільярдів гривень, хоч перебували в мінусі, мінімальні зарплата і пенсія невпинно зростають, ось тільки яка від цього користь - залишається загадкою. Про це Балога написав на своїй сторінці в Facebook.

Так, за словами нардепа, звертати увагу потрібно не на сухі показники і штучне зростання доходів, а на реальний стан речей: по-справжньому стане краще, коли люди припинять їхати цілими селами в найближче зарубіжжя в пошуках хоч скільки-небудь гідної оплати праці. Коли люди, які виїхали за кордон, вирішать повернутися до України, тому що тут можна жити по-людськи. "... тоді я буду першим, хто скаже спасибі владі. Але поки що єдине, чого навчилися наші реформатори - це піднімати ціни і тарифи", - підсумував Балога.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як нардеп жорстко розкритикував ініціативу Гройсмана стосовно аеропортів.

Популярні новини зараз
Кадиров після України погрожує вторгненням до Польщі Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?"
Показати ще