Кандидатура Якова Смолія на посаду глави Національного банку України не відповідає національним інтересам держави, та не принесе користі банківській системі України. Про це заявив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута в ефірі телеканалу ЗІК.

"Хто такий Яків Смолій? Це – частина команди Валерії Гонтаревої, яка грабувала і далі грабує державу й руйнує довіру до Національного Банку. Якщо, згідно соціологічних досліджень, довіра до НБУ сьогодні біля 1%, то як можна ставити на чолі того, хто приймав участь в руйнуванні цієї дуже важливої інституції? І ми бачимо, що зараз із грішми в державі дуже погано, ми бачимо, що нам треба віддати 20 мільярдів доларів за борги кредиторам. А де ми їх візьмемо?", – заявив Сергій Тарута.

Народний депутат також додав, що на його переконання, бажання провладних фракцій призначити Якова Смолія на посаду глави Національного банку України продиктоване в першу чергу їх політичними інтересами, а не інтересами держави.

"Необхідно, щоб Національний Банк дійсно був важливою інституцією. Головування Якова Смолія, це можна сказати "зима" на фінансовому ринку. Адже ні один інвестор не прийде в Україну, якщо НБУ очолюватиме ця людина. Сьогодні призначення в НБУ це політичні домовленості, політики торгують між собою посадами і це ніяк не позначиться на стабілізації валютного ринку України. Адже Валерія Гортарева – це велике зло, Катерина Рожкова – таке ж зло, і Яків Смолій – це теж зло, яке не додає довіри до цієї важливої інституції", – констатував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще