В процесі приватизації українська влада сподівається заробити 17 мільярдів гривень.

Про це сказав економічний експерт Андрій Новак, передає УНН. За його словами, приватизація загальмувалася через небажання влади зробити процес найбільш відкритим.

Новак впевнений, що амбітний план на 17 мільярдів виконати не вдасться, оскільки головний об'єкт для приватизації Одеський припортовий завод сильно впав в ціні. Замість 600 мільйонів вже просять 250 мільйонів.

Також він зазначив, що приватизація будь-якого підприємства буде повністю залежати від інтересів безнес-груп. "Хто буде найбільш наполегливим - там приватизація і відбудеться в прискореному режимі", - прокоментував експерт реальність.

Новак також не виключив, що ці бізнес-групи захочуть перерозподілити українське багатство в своїх інтересах. Тому швидкість процесу буде залежати тільки від них.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Варто зауважити, що в минулому році в український бюджет від приватизації зайшло всього 189 мільйонів гривень - 1% від плану.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Петро Порошенко підписав закон №1076, який дозволить безкоштовно приватизувати житло в гуртожитках. Про це повідомив сайт Верховної Ради.