Партія «ОСНОВА» концентрується на зміні політичної системи України.

Про це заявив голова політвиконкому партії «ОСНОВА» Володимир Полочанінов під час презентації: «Жми. Як впливати на політику? ».

«Ми дійшли висновку, що політична система України сама по собі дефективна. І саме ця дефективна система породжує дефективну владу. Для того, щоб змінити цю ситуацію ми з колегами з партії «ОСНОВА» почали поїздки по країні. Не для того, щоб щось розповісти, а скоріше для того, щоб почути від людей запит, який є в суспільстві, і що насправді повинні робити політики, як їхні представники», - зазначив Володимир Полочанінов.

Голова політвиконкому партії «ОСНОВА» також заявив, що на його переконання фундаментальних змін також вимагає і Конституція України.

«Люди часто запитують про ідеологію, програму партій, команді, хоча насправді вони не замислюються над тим, що необхідно міняти всю партійну і виборчу систему. Наприклад, партійні команди в Україні, як правило, формуються не через праймеріз, а за принципом лояльності або матеріальної зацікавленості лідера. Програма партії це не загальний партійний продукт, а виключно експертний. А в плані ідеології у нас дійшло до смішного, ми декомунізували практично всі вулиці, але до сих пір живемо за Конституцією, яку було прийнято в більшості комуністами», - резюмував Володимир Полочанінов.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк вирішила довести Тіні Кароль, що її "Шиншила" краща: "Я так решила"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Тіна Кароль розтанула в обіймах Дана Балана: "Люблю шалено"

Показати ще

презентація "Тисни. Як впливати на політику?"

Завантажуй мобільний додаток "Основа" за посиланням: для Android http://bit.ly/2sPEbe7 для iOS https://apple.co/2EOhFUC

Posted by Політична Партія "Основа" on Thursday, 22 February 2018