Партія «ОСНОВА» представила мобільний додаток, що дозволяє активним громадянам реалізувати себе в політиці.

Про це заявив голова політвиконкому партії «ОСНОВА» Володимир Полочанінов підчас презентації: «Тисни. Як впливати на політику?».

«Ми в партії «ОСНОВА» задумалися над тим, як у сучасному світі залучати людей до розвитку держави і прийшли до того, що почали займатися розробкою свого власного партійного додатку. Тому що, який зараз алгоритм потрапляння людини в політику? Потрібно знати або особисто лідера партії, або когось із найближчого оточення цього лідера. Чи буде цим займатися, самодостатня людина? Дуже сильно сумніваюся. Тому в рамках нашої програми ми спробували зробити дуже просту річ, дати людям можливість долучатися та отримати членство в політичній силі», – зазначив Володимир Полочанінов.

Голова політвиконкому партії «ОСНОВА» заявив, що на його переконання ключ до успішної розбудови політичної сили полягає у залученні небайдужих громадян до діяльності партії.

«Приділивши кілька хвилин в день на своєму смартфоні ви можете не просто дізнатися про те, чим займається «ОСНОВА», але й прокоментувати ці дії. Ви можете залишити свою думку або висловитися щодо того чи іншого питання й події, яка відбуваються в Україні. Але чим це принципово відрізняється від соціальної мережі? Тим, що всі дії, які ви будете здійснювати в додатку або ті, хто будуть користуватися додатком, вся ваша активність буде конвертуються у ваш вплив», – додав Володимир Полочанінов.

Популярні новини зараз

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Кузнєцова з 13-м розміром виставила свої груди на продаж: “Сяськи масяськи”

Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує

Показати ще

Політик також зауважив, що партія «ОСНОВА» стала першою політичною силою України, яка розробила механізм за допомогою якого активні прихильники політичної сили зможуть реалізувати себе в партії.

«Ваша активність дозволяє вам рухатися в партійній ієрархії за певну кількість часу. У день ви набираєте бали, ці бали дають можливість вам стати волонтером. Якщо ви продовжуєте бути з нами і вам цікаво, ви можете перейти в статус активіста. На цьому етапі ми можемо запропонувати вам вступити в партію, і далі розвиваючись по партійній структурі ви можете дійти до кандидата або навіть до лідера. Адже вся ваша активність безпосередньо конвертується у ваш вплив», – резюмував Володимир Полочанінов.

Дивіться: політична партія "Основа", презентація

презентація "Тисни. Як впливати на політику?"

Завантажуй мобільний додаток "Основа" за посиланням: для Android http://bit.ly/2sPEbe7 для iOS https://apple.co/2EOhFUC

Posted by Політична Партія "Основа" on Thursday, 22 February 2018
Як повідомляв портал "Знай.ua", український депутат публічно визнав власну вигоду від анексії Криму.