Проект Пенсійної реформи передбачає, що підвищення пенсій стосуватиметься тих, хто сплачував більші внески до Пенсійного фонду України.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір під час брифінгу, повідомляє "Укрінформ".

"Ми очікуємо, що середня пенсія підвищиться десь на 380 грн. У першу чергу це буде стосуватися тих, хто платив більші внески, хто має більший стаж і більшу заробітну плату. Відповідно, він отримає більше підвищення", - зазначив Шамбір.

Чиновник уточнив, що підвищення пенсій особливо стосується тих людей, котрі вийшли на пенсію 10-15 років тому, оскільки розмір їхніх пенсій не підвищувався протягом довгого часу.

Також Шамбір повідомив, що близько 1 млн пенсіонерів отримають підвищення пенсії на 200 грн, а більше 1,2 млн – у розмірі більше тисячі гривень.

Популярні новини зараз
В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", 59 народних депутатів стали ініціаторами законопроекту пенсійної реформи, згідно з яким накопичувальний рівень пенсійної системи введуть вже на початку наступного року. Таким чином, усі українці віком до 35 років примусово накопичуватимуть на пенсію.