Поки США не можуть остаточно вирішити, що робити із "кремлівським списком", просто у стінах Верховної Ради досі спокійно працює депутат, який майстерно уникнув всіх ймовірних санкцій.

Мова йде про Олександра Герегу – саме він разом із дружиною Галиною веде свій бізнес в анексованому Криму і отримує прибутки із фірми у Московські області, йдеться у журналістському розслідуванні "Схеми".

Докази цьому можна знайти у реєстрі юридичних осіб РФ. З травня 2014-го (дивний збіг із буремними подіями в Україні) компанії "Епіцентр К", "Нова лінія", "Торговийдім "Інко" заснували у місті Пушкіно ООО "Руслайн Ко" – поки що найбільший платник податків до бюджету Севастополя.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Показати ще

Звітують про небувалі статки фірми і чиновники окупаційної "влади", але розруха в місті свідчить про те, що гроші потрапляють зовсім не на благоустрій. Керівництво причетне до російської мережі, а гендиректор "Руслайн Ко" минулого року клопотав про зміну категорії земель на ділянці одного з гіпермаркетів у промислову зону.

Спочатку сам Герега запевняв: нічого не знає про такий бізнес, а потім проговорився:

"Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна".

Три роки тому мережа цих гіпермаркетів поставляла товари через кримського посередника. Тому навіть сидячи у депутатському кріслі в Україні та отримуючи зарплату із кишень платників податків, основна частка заробітку народного обранця лишається на анексованій території.

Дивіться: Депутат Герега та «Епіцентри»: бізнес в Криму під прикриттям?

Як повідомляв портал "Знай.ua", перевертень у рясі грабує українців методами Януковича.