Днями спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер приїхав із робочих візитом до білоруської столиці, де зустрівся із помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

Ця подія викликала безліч питань – спілкувалися вони за закритими дверима, але точно відомо, що основною темою стала ситуація на Донбасі.

На думку лідера політичної партії "Основа" ця зустріч не може принести якихось позитивних змін нашій державі. Передусім тому, що запропонований на майбутнє формат переговорів повністю повторює стратегію американського політика Вікторії Нуланд, яка вже намагалася вирішити ситуацію на дипломатичному рівні.

Позиція Волкера, як вважає політик, відрізняється від його попередників, але слід враховувати що він офіційно не являється заступником Держсекретаря, проте наділений суттєвими повноваженнями в Україні.

"Це продовження того формату, який підтверджує те, що це війна України з Росією. Це – напруження стосунків між РФ та західним світом, які вони нажаль з'ясовують на нашій території. Існують протиріччя між двома державами, одна з яких фактично підтвердила свій статус (США, -ред.), а інша такою себе вважає, що і призвело до анексії Криму", - зазначив Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще

За словами лідера "Основи", українська влада досі не спромоглася вийти на той рівень, коли могла б самостійно ухвалювати зовнішньополітичні рішення, все ще сподіваючись на допомогу від Європи та Америки.

"Ми вже бачили, коли президент ухвалив рішення одноосібно підписувати Мінські угоди, заклавши зобов'язання, які потім фізично не міг виконати", - підсумував політик.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Мінську відбулася засекречена зустріч із вирішення ситуації на Донбасі.