Поїздка президента РФ до анексованого Криму – це всього лише спроба остаточно вкорінити в населення думку про те, що півострів "належить РФ".

Відповідну думку в ефірі одного із українських телеканалів висловив лідер партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

Політик впевнений: у Кремлі орієнтуються на єдиний кінцевий результат, так званого внутрішнього споживача, який сприйматиме нав'язану інформацію.

"Головний меседж - російський. Путін і Медведєв показують, що Крим - російська територія. Вони не їздять на Донбас, оскільки не претендують на неї. При цьому вони показують, що Крим - зовсім інша історія. База флоту і т.д. Іншими словами, їх візит спрямований на «внутрішнього споживача». Не варто також відкидати варіант того, що російська влада хоче «подраконіть» українців перед днем ​​Незалежності", - підкреслив Ніколаєнко.

За словами лідера "Основи", Путіну обов'язково слід було потрапити до Криму, тому що він боїться втратити і без того провальні рейтинги напередодні виборів. Такі вояжі можуть бути способом якось вплинути на українську спільноту – звичайна провокація за допомогою територіальної ознаки.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та декана національного університету - їх поважали колеги та студенти

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

В Україну йде аномальна зима: синоптики попереджають про "бабине літо" в грудні

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися подробиці візиту Путіна до Криму.