«Партія війни» нав'язує українському суспільству ідеологію «печерного націоналізму». Про це заявили у виконкомі Громадського руху «Український вибір — Право народу».

«Безчинства радикалів в центрі Києва, напад представників «С14» та ОУН на Російський центр науки і культури (Представництво Росспівробітництва в Україні), погроми банків, наруга над Меморіалом Слави у Львові (з пам'ятника збили напис «Переможцям над нацизмом») ― так евроинтегрирующаяся «правова» Україна відзначила четверту річницю евромайдана», — йдеться в заяві виконкому.

В «Українському виборі» відзначили, що вандали діяли цинічно і безпрецедентно нахабно ― не ховаючи обличчя під масками, більш того, знімаючи на камери акти вандалізму і вихваляючись «подвигами» у соцмережах. У той же час представники поліції навіть не намагалися припинити їх протиправні дії. Більш того, демонстративно відмовлялися від виконання своїх обов'язків, як це було в Подільському районі Києва, коли поліцейські відмовилися захищати громадський порядок, пославшись на «форс-мажор».

«Всі чотири роки еврореформ злочини, які скоювали ура-патріоти, сходили їм з рук. Жоден з нападів на Росспівробітництво, опозиційні телеканали, громадські організації, в тому числі і на офіс Руху «Український вибір», так і не було розслідувано. Безчинства радикалів у центрі Києва у річницю Євромайдану стали лише підтвердженням того, що Україна скотилася до правового нігілізму і перетворилася в державу, в якій монополія на застосування сили належить радикалів усіх мастей», — заявили у виконкомі.

У Русі вважають, що влада не просто потурає радикалам, вона діє з ними заодно, підказуючи цілі, забезпечуючи захист, дозволяючи втілювати в життя політику «печерного націоналізму». «Таку ідеологію нав'язує українському суспільству «партія війни» ― збіговисько маргінальних політиканів, які, дорвавшись до влади, ось вже чотири роки сіють насіння ненависті і ворожнечі. Однак українці на гіркому досвіді переконалися: розпалювання ненависті не приносить користі ні кожному з них окремо, ні Україні в цілому. У виграші залишаються тільки політикани з «партії війни» та їх ручні тітушки, отримали заочне «прощення» від влади за свою бандитсько-терористичну діяльність», — підкреслили в «Українському виборі».

Популярні новини зараз

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще