В Україні вирішили боротися із корупцією проплаченими прес-релізами

поділитись
Інформація про діяльність НАБУ і боротьбі з корупцією в Україні просувається через проплачені прес-релізи в іноземних ЗМІ

Ряд українських інтернет-сайтів передрукували новину про роботу НАБУ і готовності відомства пред'явити звинувачення оточення президента України з іноземного видання Politics News, незважаючи на те, що інформація була опублікована на комерційній основі.

Так, на сайті першоджерела (http://politics.einnews.com/pr_news/377608796/the-ukrainian-anti-corrupt... president), зазначено, що інформація опублікована в розділі політичні прес-релізи, а також в адресному рядку видно, що це pr-новини, а не редакційний контент.

Так, вчора, даний прес-реліз вже пішов по українських сайтах.

"Детективи НАБУ переконані, що Кононенко, будучи так званим смотрящим за енергетичною сферою України, вивів з Державного бюджету України сотні мільйонів доларів", - пише газета Вести і ряд інших сайтів з посиланням на іноземні ЗМІ Politics News.

Таким чином, інформація про діяльність НАБУ і боротьбі з корупцією в Україні просувається через проплачені прес-релізи в іноземних ЗМІ та просувається як прихована реклама вже в українському інформаційному просторі.

Крім того, в статті акцент зроблено на заяві екс-глави СБУ України Валентина Наливайченка, який намагається наростити собі рейтинг для участі в парламентських виборах. Він, ймовірно, також міг стати ініціатором даної pr-кампанії.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
НАБУ, прес-релізи, корупція
Країни СНД - ключовий ринок збуту продукції українського машинобудування з високою доданою вартістю
0
0
12:42 24.04.2018
"Будемо терпляче чекати і дивитися"
0
0
12:41 24.04.2018
Кримінальне провадження в Україні, це далеко не все. Одеського мера слідчі добре знають і за кордоном
0
0
12:06 24.04.2018
Під виглядом боротьби з монополізацією ринку, Загребельська виступає лобістом фірм МСЛ і Патріот
0
0
11:56 24.04.2018
Виявляється, росіяни дуже бояться залишитися без українців
0
0
11:53 24.04.2018