Досудове розслідування у кримінальній справі проти відстороненого з посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова планують завершити до початку червня.

Такі плани Національного антикорупційного бюро України озвучив його директор Артем Ситник.

Як уточнив він, після того, як розслідування завершать, матеріали справи відкриють для сторони захисту.

"Можливо, це буде в кінці травня місяця, а можливо, на початку червня", - зазначив Ситник.

Нагадаємо, Насірова підозрюють у нанесенні державі 2 млрд гривень збитків. Правоохоронці вважають, що він допомагав реалізації газових корупційних схем депутата-втікача Олександра Онищенка.

Популярні новини зараз
Серед осені знову настане весна: синоптики повідомили, якою погодою здивує листопад "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу Перевірять гаманець і банківські рахунки: українцям назвали нові вимоги для виїзду в ЄС
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", суд призначив експерта для проведення економічної експертизи у справі Насірова. На думку адвокатів підозрюваного, вона допоможе перевірити, чи було завдано державі збитків і в якому розмірі.