Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер привітав ратифікацію Угоди про асоціацію України та ЄС в Сенаті Нідерландів. Він вказав на терміни завершення процесу.

Про це зазначається в його заяві на сайті Єврокомісії. Юнкер впевнений, що повна ратифікація завершитися до початку саміту ЄС-Україна. Зустріч запланована на липень 2017 року.

Юнкер підкреслив, що голосування Сенату Нідерландів надіслало важливий сигнал ЄС та Україні. Його суть в тому, що майбутнє українців нерозривно пов'язане з Європою. Угода про асоціацію, за словами президента Єврокомісії, вже активізувала торгівлю між Україною та ЄС, а також створило безліч нових можливостей для сторін.

"Наше Угода про асоціацію, включаючи частину про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі, ще на один крок ближче до ратифікації. Я б хотів, щоб цей процес завершився швидко, до початку саміту ЄС-Україна, який запланований на липень", - пояснив Юнкер .

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Сенат Нідерландів 30 травня проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Документ підтримали 50 депутатів, проти були 25 народних обранців.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Показати ще